Aranżacja Wnętrz/Home Staging

Oferuję usługi w zakresie Aranżacji Wnętrz oraz Home Staging.

Szczegółowe informacje:
ul. Ustrońska 4, 43-430 Skoczów
Tel. 724-634-647
e-mail: biuro@perfecthome.net.pl

Zakup mieszkania czy domu to bardzo ważna decyzja w życiu.  
Aby osłodzić te piękne ale czasem stresujące chwile. Przy zakupie domu lub mieszkania za pośrednictwem biura Perfect Home oferuję bezpłatną konsultację z zakresu aranżacji zakupionego wnętrza.


Jestem absolwentką studiów podyplomowych Architektura Wnętrz w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach.

Dodatkowo posiadam Certyfikat z Home Staging (przygotowanie nieruchomości do sprzedaży) i spore doświadczenie w tej dziedzinie.

Zapraszam do kontaktu.


Czym jest dla mnie projektowanie...


                W projektowaniu wnętrz nie znajdziemy jednej uniwersalnej metody. Piękne i umiejętnie zaprojektowanie wnętrze nie tylko cieszy oczy ale co najważniejsze wpływa pozytywnie na samopoczucie osób w nim przebywających.
                Projektowanie wnętrz to nic innego jak kreowanie inspirującej przestrzeni do życia i pracy. Kolory, faktury, meble, nasycenie oświetlenia. Bardzo wiele czynników ma wpływ na nasze otoczenie w którym żyjemy. Ważne jest aby przywiązywać wagę nie tylko do walorów estetycznych ale również funkcjonalności, bo cóż nam po pięknym cieszącym oczy wnętrzu, które w trakcie użytkowania nie zaspokoi  naszych potrzeb. Przy projektowaniu  powstaje wiele pytań. Położyć płytki, panele a może zainwestować w parkiet. Jakie wybrać kolory ścian? Zdecydować się na konkretny styl: Toskański czy skandynawski a może umiejętnie połączyć tradycyjne i nowoczesne style aby stworzyć eleganckie i ponadczasowe wnętrze . Trzeba koniecznie zadbać o właściwe zagospodarowanie poszczególnych pomieszczeń, sprytnie wykorzystać przestrzeń a w konsekwencji stworzyć spójny, harmonijny i oryginalny projekt.

        Dobrze zaprojektowane wnętrze powinno odzwierciedlać styl życia oraz potrzeby ludzi, którzy w nim mieszkają.