• Adama Mickiewicza 7, 43-430 Skoczów

Co oferujemy

W ramach umowy pośrednictwa sprzedaży oferujemy:

SKUTECZNY MARKETING

Podstawą naszego działania jest skuteczny marketing - nie wystarczy, aby oferta była atrakcyjna, najważniejsze, aby dotarła do największej grupy docelowej zainteresowanych klientów.

W ramach współpracy proponujemy zindywidualizowany plan promocyjny w kanałach społecznościowych oraz dedykowanych portalach internetowych, poprzez banery reklamowe, organizowanie dni otwartych a także bezpośrednie działania prowadzone w oparciu o naszą bazę stałych klientów I współpracę z innymi biurami nieruchomości.

PROFESJONALNĄ SESJĘ FOTOGRAFICZNĄ

Znasz zasadę „kupuje się oczami"? Zna ją również rynek nieruchomości. Profesjonalna sesja zdjęciowa, eksponująca wszystkie zalety Twojej nieruchomości, to podstawa atrakcyjnej oferty.

W ramach świadczonych przez nas usług wykonujemy sesję profesjonalnym sprzętem fotograficznym (wraz z home staging), w razie potrzeby również sesję lub film z użyciem drona.

KONTROLA STANU PRAWNEGO NIERUCHOMOŚCI

Już na etapie przyjmowania oferty sprawdzamy stan prawny nieruchomości, dzięki czemu wszystko w tej kwestii jest jasne dla sprzedającego i kupujacego od samego początku współpracy z nami.

GROMADZENIE NIEZBĘDNYCH DOKUMENTÓW DO TRANSAKCJI

Sprzedaż i zakup nieruchomości nieodłącznie wiąże się z pozyskaniem sporej ilości dokumentów i zaświadczeń z urzędów. Szanujemy Państwa czas i organizujemy je kompleksowo w ramach świadczonych przez nas usług pośrednictwa.

ORGANIZACJA I KOMPLEKSOWOŚĆ OBSŁUGI TRANSAKCJI

Klienci wielokrotnie uzależniają zakup nieruchomości od uzyskania kredytu. Naszych klientów kierujemy do współpracującego z nami od wielu lat profesjonalisty zajmującego się doradztwem kredytowym, który dobierze optymalną dla sytuacji klienta ofertę, a następnie sprawnie i skutecznie obsłuży procedurę kredytową.

PRZEKAZANIE NIERUCHOMOŚCI

Sprzedaż i zakup mieszkania/domu/budynku wiążą się z formalnościami posprzedażowymi – protokoły przekazania i kontakty z dostawcami mediów, wody, kanalizacji, gazu czy energii elektrycznej oraz spisywanie stanu liczników, kontakt ze spółdzielnią lub wspólnotą mieszkaniową, zarządcą. Korzystając z naszej pomocy, przebrniesz przez ten proces szybko i bezboleśnie.